خدافظی فرهنگیان با بازنشستگی پیش از موعد

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا به نقل از مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، سید محمد بطحایی در خصوص شرایط بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان در سال تحصیلی 95-94 ، اظهار كرد: به استناد نامه شماره 9591/د/210 به تاریخ 30/10/94 صندوق بازنشستگی كشور و باتوجه به اتمام زمان اجرای قانون بازنشستگی پیش از موعد بدون سنوات ارفاقی در تاریخ 5/6/94 اجابت درخواست همكاران میسر نمی باشد و بخشنامه ای صادر نخواهد شد.
وی با بیان اینكه بازنشستگی پیش از موعد برای كارمندان مرد و زن بدون شرایط سنی، 25 و 20 سال خدمت قابل قبول طبق قوانین و مقررات امور استخدامی است، تصریح كرد: باتوجه به قانون تمدید بازنشستگی پیش از موعد كاركنان دولت مصوب 5/6/86 مبنی بر تمدید آن به مدت 5 سال از تاریخ انقضای مهلت قانونی مزبور، اجرای این دستورالعمل در مورد كاركنانی كه درخواست بازنشستگی پیش از موعد خود را ارائه و ثبت دفتر شده باشد، حداكثر تاتاریخ 5/6/94 ابلاغ بازنشستگی صادر شده باشد، امكان پذیر است.
بطحایی خاطرنشان كرد: هزینه اجرای قانون بازنشستگی پیش از موعد كاركنان موضوع این دستورالعمل به میزان سنواتی كه زودتر بازنشسته می شوند، می بایست از محل اعتبارات سال جاری دستگاه به حساب صندوق بازنشستگی كشوری واریز و مدارك واریزی به همراه پیشنهاد برقراری حقوق بازنشستگی ارائه شود.
فراهنگ **1085**1569

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خدافظی فرهنگیان با بازنشستگی پیش از موعد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X