70 درصد مدارس فرسوده در استان بوشهر بازسازی شد

مدرسه رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان بوشهر گفت: با مشارکت همه جانبه خیران نیکوکار ۷۰ درصد مدارس فرسوده استان بوشهر تعمیر و اصلاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حسین حریری صبح امروز در هجدهمین جشنواره خیران مدرسه ساز استان بوشهر با بیان اینکه خیران نقش مهمی در تامین فضاهای آموزشی جامعه دارند اظهار داشت: مجمع خیران مدرسه ساز بازوی توانمند دولت هستند و دولت را در امر مدرسه سازی کمک می‌کنند. 

وی با تاکید بر نظارت  خیران بر فعالیت‌های آموزشی مدارس گفت: نظارت بر کار تعلیم و تربیت دانش آموزان خیران در مدارسی که خود ساخته‌اند ضروری است.

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان بوشهر از بازسازی مدارس فرسوده و تخریبی استان بوشهر خبرداد و گفت: با مشارکت همه جانبه خیران نیکوکار 70 درصد مدارس فرسوده استان بوشهر تعمیر و اصلاح شد.

حریری با تأکید بر مشارکت بیشتر خیران در بازسازی مدارس فرسوده استان بوشهر افزود: 30 درصد مدارس فرسوده دیگر استان بوشهر نیاز به اصلاح دارد که در این میان مشارکت بیش از پیش خیران طلب می‌کند.

وی با بیان اینکه معلمان نقش مهمی در تکمیل فعالیت‌های خیران دارند تصریح کرد: معلمان با علم‌آموزی مطلوب و با کیفیت با رویکرد فرهنگی در سیستم آموزشی حرکت خیران را در رسیدن به اهداف مورد نظر تکمیل کنند.

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان بوشهر افزود: مشارکت معلمان در این حرکت سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی و رشد و کمال دانش‌آموزان می‌شود.

در این جشنواره از خیران مدرسه ساز استان بوشهر تجلیل شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «70 درصد مدارس فرسوده در استان بوشهر بازسازی شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X