پاسخگويي به مردم و حاكميت مهمترين برنامه رگولاتوري است

به گزارش روز دوشنبه ايرنا و به نقل از روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، علي ‌اصغر عميديان در مراسم معارفه سرپرست معاونت نظارت و اعمال مقررات افزود: مسئوليت پاسخگوئي به حاكميت، دفاع از حقوق مردم و اپراتورها از موضوع هايي است كه در بخش نظارت و اعمال مقررات محقق مي‌شود و بر همين اساس پس از صدور پروانه و حضور فعالان جديد در بخش ارتباطات و فناوري اطلاعات(ICT) كشور، بخش نظارت بايد با قدرت بيشتر بر چارچوب پيش‌بيني شده در پروانه نظارت كند.
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: بخش نظارت رگولاتوري از بخش هاي بسيار مهمي است كه متناسب با رشد و توسعه تكنولوژي بايد سيستم ها و فرايندهاي نظارتي آن تغيير كند.
عميديان خاطرنشان كرد: نظارت امري مستمر و پوياست و سيستم ها و فرايندهاي نظارتي نيز بايد با همين ويژگي ها در اين بخش پياده‌سازي شوند.
وي تعامل با اداره هاي كل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منطقه هاي 9‌گانه و تدوين دستورالعملهاي نظارتي براي پروانه‌هاي صادر شده را از ديگر اولويت‌هاي حوزه نظارت و اعمال مقررات عنوان كرد.
لطف الله سبوحي قائم مقام سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي نيز بر تغيير فرايندها، رويكردها و نگاه نظارتي تاكيد كرد و گفت: اكنون همگام با بلوغ بخش آي.سي.تي بايد دربخش نظارت به سمتي پيش برويم كه موضوع خود نظارتي از سوي اپراتورها و فعالان بخش تحقق پيدا كند.
سبوحي افزود: اگر بخش نظارت جايگاه مناسب خود را نداشته باشد و به طور موثر و قوي فعاليت نكند، بخش مقررات‌گذاري نيز زيرسوال مي‌رود.
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي امروز دوشنبه در حكمي حسين فلاح جوشقاني را بعنوان سرپرست معاونت نظارت و اعمال مقررات اين سازمان منصوب كرد.
حسين فلاح جوشقاني پيش از اين مدير دفتر بررسيهاي فني و اقتصادي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي بود.
اقتصام**2078**1561

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پاسخگويي به مردم و حاكميت مهمترين برنامه رگولاتوري است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X