روزنامه صهيونيستي: مدارك بسيار محرمانه و مهم از افسر عالي رتبه اسراييلي به سرقت رفت

خبرگزاري فلسطين معا روز دوشنبه به نقل از روزنامه صهيونيستي يديعوت آحرونوت گزارش داد، پليس اسراييل (رژيم صهيونيستي) تحقيقات گسترده اي را در خصوص سرقت مذكور آغاز كرده تا به اين نتيجه برسد كه اين سرقت حادثه اي ناخواسته بوده يا اين كه سارق به دنبال اسناد و مدارك و اطلاعات به منزل افسر عالي رتبه پليس اقدام كرده است.
بر پايه اين گزارش، كيف حاوي اسناد و مداركي كه به سرقت رفته در روي ميز آشپرخانه افسر عالي رتبه رژيم صهيونيستي قرار داشته است.
تحقيقات اوليه نشان مي دهد كه سارق هيچ گونه لوازم گران قيمت و يا جواهرات از منزل مذكور به سرقت نبرده و همين مساله ترديد نسبت به هدفمند بودن سرقت و آگاهي سارق از اهميت اسناد و مدارك را افزايش مي دهد.
پليس رژيم صهيونيستي اقدامات امنيتي شديدي در اطراف منزل افسر عالي رتبه پليس به كار بسته و تحقيقات گسترده اي را آغاز كرده است.
روزنامه صهيونيستي يديعوت آحرونوت نوشت: زمان سرقت اين اسناد مهم مشخص نشده است.
خاورم**1408**1275

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روزنامه صهيونيستي: مدارك بسيار محرمانه و مهم از افسر عالي رتبه اسراييلي به سرقت رفت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X