راه اندازی 900 تخت روانپزشكی جدید در كشور/ شروع به كار 1هزار و 123 واحد اختصاصی زایمان

به گزارش خبرنگار سلامت ایرنا دكتر محمد آقاجانی روز دوشنبه در نشست خبری دومین سالگرد طرح تحول نظام سلامت در وزارت بهداشت افزود: برنامه بهبود خدمات ناباروری به تازگی آغاز شده و برای ساخت 17 مركز جدید ناباروری و تجهیز 24 مركز ناباروری برنامه داریم تا در همه استان ها به این خدمات دسترسی ایجاد شود.
وی ادامه داد: همچنین برنامه ساخت، توسعه و بهسازی 666 بلوك زایمان در دست اجرا است و امیدواریم امسال یك هزار و 123 واحد اختصاصی زایمان راه اندازی كنیم چرا كه در نظر داریم فرهنگ زایمان طبیعی را تغییر دهیم.
معاون وزیر بهداشت گفت: برنامه ریزی شده تا هنگام زایمان طبیعی امكان حضور همسر زن باردار در كنار او فراهم شود؛ ارتقای خدمات زایمان طبیعی منجر به كاهش نرخ عفونت ها و عوارض زایمان منجر شود.
وی با تاكید بر ضرورت حفظ حریم خصوصی زنان باردار هنگام زایمان خاطرنشان كرد: برنامه ریزی شده تا امسال تمام واحدهای زایمان طبیعی را در راستای سیاست های جمعیتی به واحدهای تك نفره تبدیل كنیم و تا كنون 300 واحد تك نفره زایمان در كشور ایجاد شده است.
ادامه دارد....
اجتمام ** 9185 ** 9314 ** 1418

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راه اندازی 900 تخت روانپزشكی جدید در كشور/ شروع به كار 1هزار و 123 واحد اختصاصی زایمان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X