اهداف تعاون در برنامه پنجم محقق نشد/ انتقال اهداف محقق نشده به برنامه ششم

ندیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره اینکه گفته شده سهم تعاون در برنامه ششم به ۱۵ درصد برسد، چرا که رسیدن به سهم ۲۵ درصدی نیازمند زیرساخت هایی است، افزود: رویکرد دولت و فراکسیون تعاون مجلس این است که سهم تعاون افزایش یابد.

ایرج ندیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به سهم تعاون در برنامه ششم گفت: یکی از پیشنهاد‌ها این است که باقی مانده سهم محقق نشده در برنامه پنجم به عنوان سهم تعاون در برنامه ششم لحاظ شود.

وی گفت:پیشنهاد‌های مختلفی در این زمینه داریم. اما یکی از پیشنهاد‌ها این است که باقی مانده سهم محقق نشده برنامه پنجم به عنوان سهم تعاون در برنامه ششم لحاظ شود.به طور مثال اگر در برنامه پنجم سهم تعاون 5 درصد محقق شد، 20درصد باقی مانده به عنوان سهم در برنامه ششم نشان داده شود.

ندیمی درباره اینکه  گفته شده سهم تعاون در برنامه ششم به 15 درصد برسد، چرا که رسیدن به سهم 25 درصدی نیازمند زیرساخت هایی است، افزود: رویکرد دولت و فراکسیون تعاون مجلس این است که سهم تعاون افزایش یابد.

رئیس فراکسیون تعاون مجلس با اشاره به فرمایشات و تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر افزایش سهم و تعاون در اقتصاد، بیان داشت: دولت و مجلس از این سهم حمایت خواهند کرد. تلاش بر این است که در برنامه پنج ساله ششم توسعه سهم تعاون در اقتصاد به 25 درصد یا رقمی نزدیک آن برسد.

وی  گفت: این رقم در دل بودجه دولت نهفته است، در قالب تسهیلات و ایجاد فرصت ها ارائه می شود. با توجه به اینکه سهم تعاون در مشارکت ملی در اقتصاد تاثیر دارد، امیدواریم افزایش سهم تعاون اتفاق بیافتد.

 انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اهداف تعاون در برنامه پنجم محقق نشد/ انتقال اهداف محقق نشده به برنامه ششم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X