هیات تجاری لهستان وارد البرز شد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی استان البرز در این زمینه به خبرنگار گفت: این هیات لهستانی با هدف بررسی راه های همكاری و توسعه اقتصادی مشترك به البرز سفر كرده است.
رحیم بنا مولایی افزود: بهمن ماه سال گذشته تفاهمنامه اقتصادی بین البرز و لهستان امضا شد كه سفر این هیات برای بررسی راه های اجرایی تفاهمنامه مشترك است.
وی ،گسترش روابط تجاری و اقتصادی بین كارآفرینان و اعضای اتاق های بازرگانی لهستان و البرز، تبادل اطلاعات در زمینه منافع متقابل در اقتصاد، تجارت خارجی، قوانین و مقررات تجارت، سرمایه گذاری، آداب و رسوم،پشتیبانی و ارایه خدمات مورد نیاز هیات های تجاری در زمان بازدید ازاستان البرز و كشور لهستان از جمله بندهای این تفاهم نامه برشمرد.
وی اظهار كرد: تشكیل شورای تجاری بین لهستان و استان البرز به عنوان اساس همكاری بین بخش های خصوصی دو طرف و همچنین ارایه استراتژی مناسب برای بهبود فعالیت های اقتصادی و حل موانع موجود از دیگر مفاد این تفاهمنامه است.
رئیس اتاق بازرگانی استان البرز گفت: تشكیل نشست های تخصصی بین هیات تجاری بازرگانی لهستان و البرز از جمله برنامه های امروز این هیات تجاری است.
بنا مولایی ادامه داد: هیات تجاری و بازرگانی لهستان متشكل از مسئولان و كارشناسان شركت های تجهیزات كشاورزی، تجهیزات انرژی های خورشیدی، در و پنجرهPVC، تجهیزات معدن و تولید كاغذ، تجهیزات شبكه های مخابراتی و فناوری اطلاعات، تولیدی لباس، ساخت و ساز معماری، زغال سنگ و ... به مدت یك روز دراستان البرز حضور خواهد داشت.
وی تاكید كرد: تاكنون هیات های اوكراینی،بوسنی، ایتالیا، فرانسه و كرواسی، استونی، پرتقال و تایوان به این استان سفر كرده اند.
استان البرز با برخورداری از حدود سه هزار و 500 واحد تولیدی و صنعتی بزرگ و كوچك از قطب های صنعتی كشور است كه بخشی از تولیدات صنعتی این استان به خارج از كشور صادر می شود.
7411/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هیات تجاری لهستان وارد البرز شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سایر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X