بيش از 767 هزار مجله آموزشي در كرج توزيع شد

فرحناز گنجيان روز دوشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: در سه ماهه پائيز ، زمستان و بهار به ترتيب به تعداد 55 هزار و 478 ، 65 هزار و 642 و 56 هزار و 758 مجله آموزشي و رشد در بين دانش آموزان مدارس ناحيه يك كرج پخش شد.
وي اظهار كرد: مجله هاي آموزشي رشد - تكنولوزي با هدف ارتقاء سطح علمي دانش آموزان در دروس مختلف پايه هاي ابتدايي، متوسطه اول و دوم ، بالا بردن اطلاعات مهارتي دانش آموزان در روابط بين فردي ، شناخت توانمندي هاي فردي، سوق دادن دانش آموزان به سمت فعاليت هاي خلاقانه و افزايش مهارتي دانش آموزان در برنامه ريزي درسي و مطالعه كيفي در بين دانش آموزان توزيع مي شود.
وي برهان رياضي ، ايستگاه انديشه و ادب ،لطيفه هاي رياضي ، آموزش ترجمه متون فارسي ، معما، علم و هنر تدريس ، فنا وري آموزش - يادگيري ،
برنامه ريزي درسي و تربيتي ،آموزش گام هاي اميد بخش و سر گرمي هاي علمي و آموزشي را از جمله عنوان هاي اين مجله هاي آموزشي در اين مدت ذكر كرد.
گنجيان بازي درماني ، تمرين دادن مغز با فكر ، رويكرد در رياضيات ، اثر توصيف در ارزشيابي ،دل نوشته اي براي معلمان ، سفر نامه درسي ،مديريت كلاس درس و كلاس هوشمند را از ديگر محورهاي مطالب آموزشي اين مجله ها توزيع شده در مدارس ناحيه يك كرج برشمرد.
وي با اشاره به نقش مهم مطالب آموزشي اين مجله ها در رشد كيفي دروس براي دانش آموزان در خانه و مدرسه خاطر نشان شد: ايجاد انگيزه براي مطالعه و دريافت اين مجله هاي آموزشي كه از سوي وزارت آموزش و پرورش انتشار مي يابد نياز به مشاركت بيشتر مديران ، معلمان و والدين دارد.
آموزش و پرورش ناحيه يك كرج 53 هزار دانش آموز دارد.
2819/1535

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بيش از 767 هزار مجله آموزشي در كرج توزيع شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X