ایران، افغانستان و روسیه تیم‌های اول تا سوم شدند

تکواندو در پایان بیست و هفتمین دوره مسابقات تکواندوی جام فجر تیم‌های ایران، افغانستان و روسیه بر سکوی اول تا سوم ایستادند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندوی جام فجر در گروه مردان (G1)، پس از دو روز پیکار هوگوپوشان کشورهای ایران، ارمنستان، برزیل، هند، عراق، لیبی، ‌روسیه، آذربایجان، ترکیه و افغانستان در خانه تکواندو به پایان رسید.

این دوره از رقابت‌ها در چهار وزن المپیکی 58-، 68-، 80- و 80+ کیلوگرم برگزار شد که در پایان در بخش کشورها، تیم ایران با 3 مدال طلا، 2 نقره، 4 برنز و 42 امتیاز عنوان قهرمانی را به‌دست آورد، تیم افغانستان با یک مدال نقره و دو برنز و 16 امتیاز دوم شد و تیم روسیه با یک مدال طلا و 12 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد. کشورهای ارمنستان، ترکیه، لیبی، عراق، برزیل، هند و آذربایجان چهارم تا دهم شدند.

در بخش تیمی، تیم شهدای ساری (ایران) با کسب 2 مدال طلا، یک نقره و یک برنز و 34 امتیاز قهرمان شد، تیم شهرداری و شورای شهر کرج (ایران) با یک طلا، یک نقره و دو برنز و 26 امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم افغانستان الف با یک مدال نقره و یک برنز و 12 امتیاز عنوان سوم را به‌دست آورد.

تیم‌های روسیه، ارمنستان، افغانستان «ب»، تیم امید ایران، ترکیه، لیبی، برزیل، البصره عراق، هند، روسیه و آذربایجان به ترتیب چهارم تا چهاردهم شدند.

مدال‌آوران این دوره از رقابت‌ها به شرح زیر است:

* وزن 58- کیلوگرم:

1- محمد کاظمی از تیم شهرداری و شورای شهر کرج (ایران)
2- وحید عالمی از افغانستان الف
3- یوسف شریها از لیبی و هادی تیران ولی پور از تیم شهدای ساری (ایران)

* وزن 68- کیلوگرم:

1- سید حسین احسانی از تیم شهدای ساری (ایران)
2- سرجی اوانسف از ارمنستان
3- سروش احمدی از تیم شهرداری و شورای شهر کرج (ایران) و داوود یارمحمدی از افغانستان الف

* وزن 80- کیلوگرم:

1- اروتیون ملیکستیانتس از روسیه
2- امیرحسین ساسان از تیم شهدای ساری (ایران)
3- وحید عیسی بیگلو از تیم امید ایران و پوریان عرفانیان از تیم شهرداری و شورای شهر کرج (ایران)

* وزن 80+ کیلوگرم:

1- فرشاد قیاثی از تیم شهدای ساری (ایران)
2- سیاوش فخرایی از تیم شهرداری و شورای شهر کرج (ایران)
3- بوگراهان کاراکاس از ترکیه و مصطفی ناظری از افغانستان ب

برترین‌ها این دوره به شرح زیر است:

کاپ اخلاق: تیم ارمنستان
بهترین سرپرست: جان محمد امیری از تیم افغانستان الف
بهترین مربی: فیض اله نفجم از تیم شهدای ساری ایران
بهترین بازیکن: اروتیون ملیکستیانتس از روسیه
بهترین داور: اولویا اورتیز از اسپانیا و پائول تیمس از انگلیس

این دوره از مسابقات G1 بود و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در رنکینگ المپیک تعلق گرفت.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران، افغانستان و روسیه تیم‌های اول تا سوم شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات