انصار‌حزب الله: عملیات گسترده برای منکوب مفسدین آغاز شد

انصار‌حزب الله: عملیات گسترده برای منکوب مفسدین آغاز شد

مثلث/ متن پیش رو در مثلث منتشر شده و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

اختلاف بر سر برخورد با بی‌حجابی بالا گرفته است. بعد از اعلان رسمی انصارحزب الله وزارت کشور می‌گوید برخورد خواهد کرد. آنها بالاتر از قانون نیستند.
در آخرین‌ روزهای هفته برخی از اعضای انصار حزب‌الله به دیدار خانواده شهید خلیلی رفتند. جوانی که در حین عمل امر به معروف مورد سوء قصد قرار گرفته و بر اثر اصابت چاقو با شاه‌رگ وی پس از چندی به شهادت رسید.
دیدار اعضای انصار حزب‌الله تنها یک دیدار عادی نبود. بلکه آنطور که عبدالمجید محشتم مسئول انصار حزب الله گفته دلیل آن اعلان رسمی آغاز به کار گروههای سیار امر به معروف و نهی از منکر «انصارحزب الله» بود.
این اعلان رسمی درحالی صورت گرفته بود که مقامات وزارت کشور اعلام کردند که با هر گونه تجمع بدون مجوز برخورد خواهند کرد.

منکوب مفسدان‏، حذف حامیان

شهادت غریبانه برادرمان ، اراده حزب الله را برای آغاز یک حرکت منسجم به حرکت درآورد و اکنون قصد بر این است تا با وجود همه حملات شبانه روزی معاندان و منافقان برای مجریان ام الفرائض ، شیوه انجام عملیات به گونه ای باشد که مفسدان را که به دلیل فضای تسامح حکومتی تجری یافته اند منکوب و حامیان آنان را از صحنه عمل حذف کند.
عبدالحمید محتشم درحالی گستره عملیات را کشوری خواند که وعده داد: میدان عمل در تهران بسیار وسیع وحجم عملیات بالاخواهد بود.
مدیر مسئول هفته نامه یالثارات تاکید کرد که به اذن خدا نامعادله غلط جاری که بر اساس آن وزن مفسیدن و حامیان آنان در جامعه به ضرر متدینین تغییر یافته ، را دگرگون خواهیم کرد زیرا اگر ما به مقابله با این جریان برنخیزیم ، این جریان مفسد خواهد بود که در برابر حزب الله خواهد ایستاد.

برخورد می‌کنم/ انصارحزب الله بالاتر از قانون نیست
این خبر روز چهارشنبه عصر انتشار یافت. اولین بازتاب این اظهارات به دلیلی تعطیلی رسانه ها امروز (شنبه ٢٢ شهریور) در رسانه‌ها منتشر شد. روزنامه اعتماد در همین رابطه به سراغ سخنگوی وزارت کشور رفت و از او در این باره سوال کرد. سخنگوی وزارت کشور می‌گوید اعطای مجوزها به استانداری‌ها واگذار شده و نیروی انتظامی با هر گونه تجمع غیرقانونی برخورد خواهد کرد.
او تصریح می‌کند: ما هیچ اغماضی نداریم و اصلا هم مهم نیست که چه گروهی با چه شعاری دست به اقدامات بدون مجوز می‌زنند
حسینعلی امیری که پیش از این یکی از حقوقدانان شورای نگهبان بود و اکنون سمت قائم‌مقامی و سخنگوی وزارت کشور را برعهده دارد توضیح می‌دهد: «ما نمی‌توانیم به یک گروه اجازه بدهیم و به یک گروه اجازه ندهیم. موضع ما این است که هر کس مجوز گرفت می‌تواند فعالیت کند و هر کس نگرفت، اگر فعالیت کند با آن برخورد می‌شود. برای ما انصار حزب‌الله و هیچ گروه دیگری بالاتر از قانون و نظم جامعه نیست.»
پیش از این انصارحزب الله یک تجمع را در اوایل سال در مقابل وزارت کشور ترتیب دادند که باوجود بدون مجوز بودن با استقبال خوبی از سوی کسانی که دغدغه‌های دینی داشتند روبه‌رو شد. اما تجمع دوم که اتفاقا با مجوز رسمی برگزار شد به اندازه تجمع اول بازتاب نداشت.
همان زمان انصارحزب الله اعلام کرد که گشت‌های موتوری را برای مقابله با بی‌حجابی آغاز خواهد کرد. اما این اظهارنظر با واکنش صریح و سریع مقامات وزارت کشور روبه‌رو شده بود.
وزیر کشور ضمن مخالفت با فعالیت گشت‌های موتوری انصار حزب الله اعلام کرده بود که هر فعالیت اجتماعی در کشور باید مبتنی بر قانون و مجوز قانونی باشد و اگر برخلاف آن کاری صورت بگیرد با ممانعت روبرو می شود.
روح الله جمعه ای مدیر مرکز اطلاع رسانی وزرات کشور نیز در این باره گفته بود: هر گونه اقدامی که دارای مجوز نباشد مورد تایید وزارت کشور نیست. توصیه می‌کنیم چنانچه افراد، گروه‌ها یا تشکل‌ها نسبت به هر گونه فعالیت اجتماعی نقد یا اعتراضی دارند از مجاری قانونی اقدام کنند. همه ملتزم و معتقد به رعایت قوانین هستند و استثنایی وجود ندارد. تشکل انصار حزب‌الله هم باید توجه داشته باشند که در کشور قانون حاکم است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انصار‌حزب الله: عملیات گسترده برای منکوب مفسدین آغاز شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X