پلیس‌های خوش‌پوش در سریال انقلاب زیبا

پلیس‌های خوش‌پوش در سریال انقلاب زیبا

جام جم/ کارگردان سریال تلویزیونی انقلاب زیبا تاکید کرد: ما در سریال انقلاب زیبا به هیچ وجه اغراق نکرده‌ایم و پلیس‌های خوش‌پوش و آراسته هم داریم.
بهرنگ توفیقی در نشست سریال تلویزیونی انقلاب زیبا گفت: وقتی پای پلیس به میان می‌آید، برخی مخاطبان فکر می‌کنند که پلیس باید دیگر ماجرا را حل کند و آن هم به شکل دقیق و ظریف. این مشکلی است که سازندگان الان در مورد آن درگیر هستند. ما در آگاهی، روز اولی که برای آشنایی با فضا رفته بودیم، مجید واشقانی گریم شد و یکی از دوستان هم‌سن و سال او و هم‌رتبه سروان بهرامی سریال بود که بسیار خوش‌پوش و آراسته بود. ما اصلا در این سریال اغراق نکردیم.
توفیقی درباره صحنه‌های شکنجه در این سریال عنوان کرد: ما هنگام تدوین از بار خشونت برخی صحنه‌ها کم کردیم. در این سریال در مورد شکنجه‌های ساواک حرف می‌زنیم. بنابراین درصدی برای تصویر کردن این شکنجه‌ها انتخاب کردیم که در تلویزیون هم مجاز باشد. ما این اجازه را گرفتیم که این صحنه‌ها را پخش کنیم. آن هم به فراخور قصه بود. بله. صحنه خشونت داشت و برخی هم ناراحت شدند، اما بگذارید این را بگویم که باید نشان داده می‌شد. اگر نشان داده نمی‌شد، کوتاهی اتفاق می‌افتاد. ما این صحنه‌ها را با عشق به کسانی که این صحنه‌ها را دیدند، ساختیم و فکر می‌کنم که اگر آن صحنه‌ها را نشان نمی‌دادیم در حق آن بزرگواران کوتاهی کرده بودیم.
مجید واشقانی در پاسخ به این پرسسش که چرا پلیس سریال عقب‌تر از ماجرا حرکت می‌کرد و نقش کمرنگی در گره‌گشایی کار داشت، گفت: من وقتی سریال ماتادور را بازی می‌کردم، این صحبت را از آقای احمدی‌مقدم شنیدم که قانون پلیس در تقابل با تبهکار در تمام دنیا یک قدم عقب‌تر بودن از پلیس است؛ به خاطر این‌که پلیس قرار نیست کار تبهکاری انجام بدهد و جلوتر بیفتد. تبهکار همواره به دنبال راه‌هایی می‌گردد که به راحتی در دسترس نباشد و همین موضوع هم او را دور از دسترس می‌کند. در این سریال عقب‌تر بودن پلیس را ناکارآمد بودن آن تعبیر نمی‌کنم. پلیس را تعقیب‌کننده تعریف می‌کنم، یعنی می‌گویم این عقب بودن یک تعقیب و یک رصد است.
وی تصریح کرد: ما باید به طرف مقابل پلیس هم توجه کنیم. هرقدر او قوی‌تر باشد، پلیس هم قوی‌تر جلوه می‌کند. پلیس ما عقب نبود و تعقیب‌کننده ماجرا بود. پلیس ما در پرونده‌های واقعی می‌تواند یک جاهایی وارد ماجرا شده و کار را تمام کند، اما برای رسیدن به آدم‌های درشت‌تر ماجرا و اتفاق‌های بزرگ‌تر، دستگیری را به تعویق می‌اندازد تا به راس هرم برسد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پلیس‌های خوش‌پوش در سریال انقلاب زیبا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X