بسته اقتصادی صندوق بین‌المللی پول برای بهبود اقتصاد متزلزل منطقه یورو

بسته اقتصادی صندوق بین‌المللی پول برای بهبود اقتصاد متزلزل منطقه یورو

فارس/ رئیس‌صندوق بین‌المللی پول ضمن درخواست سرمایه‌گذاری از آلمان برای بهبود اقتصاد متزلزل منطقه یورو، بسته اصلاح ساختار اقتصادی برای سه کشور اروپایی ارائه کرد.

به گزارش راشاتودی رئیس صندوق بین‌المللی پول کریستن لاگارد هشدار داد که برای بهبود اقتصاد متزلزل منطقه یورو لازم است که آلمان سرمایه‌گذاری بیشتری انجام دهد. لاگارد همچنین به تعدادی از اصلاحات ساختاری اقتصادی که لازم است برای احیای اقتصاد بلوکه شدن این منطقه انجام گیرد،اشاره کرد.
لاگارد در یک مصاحبه همچنین گفت: «ما فکر می‌کنیم سرمایه‌گذاری‌های عمومی و اختصاصی در آلمان بیشتر در زمینه ساختار مالی باید انجام شود».
وی همچنین تأکید کرد: این بدان معنی نیست که این اقدامات می‌تواند اقتصاد آلمان را رقابت‌پذیر کند. این اعلام رئیس صندوق بین‌المللی پول بعد از آن انجام شد که رئیس بانک مرکزی اروپا قبلا اعلام کرد که یکسری اقدامات محرک رشد اقتصادی باید در این منطقه انجام گیرد. لاگارد در مصاحبه دوم خود با یک رادیو خارجی گفت: سهم آلمان در زمینه سرمایه‌گذاری‌ها می‌تواند بیشتر از این باشد. پیش از این آنجلا مرکل صدر اعظم آلمان گفته بود سرمایه‌گذاری در آلمان باید مهمترین اولویت باشد.

لاگارد همچنین در ادامه به برخی اصلاحات ساختاری که در آلمان باید صورت گیرد اشاره کرد و گفت: «من فکر می‌کنم اصلاحات ساختاری باید در بخش تنظیم مقررات بازار کار انجام شود و فعالیت‌های اقتصادی باید طوری مدیریت شود که رقابت‌پذیر باشد البته این اصلاحات ساختاری نه فقط برای کشور آلمان بلکه درباره فرانسه و ایتالیا نیز مصداق دارد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بسته اقتصادی صندوق بین‌المللی پول برای بهبود اقتصاد متزلزل منطقه یورو» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X