بازیکنان پرسپولیس بعد از شکست دادن استقلال خوزستان چه گفتند؟

بازیکنان پرسپولیس بعد از شکست دادن استقلال خوزستان چه گفتند؟

تسنیم/ بنگر: پرسپولیس خانه کریمی است
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس خانه کریمی است و دوست داریم به تمرینات پرسپولیس بیاید.
محسن بنگر پس از پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در هفته دهم لیگ برتر گفت: بازی خوبی بود و ما موفق شدیم از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم. استقلال خوزستان هم خوب بازی کرد اما ما خوشبختانه توانستیم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم. مطمئنا بازی به بازی بهتر خواهیم شد.
وی در مورد دیدار هفته آینده با سپاهان عنوان کرد: اجازه بدهید در این مورد هفته آینده صحبت کنیم.
مدافع پرسپولیس در خصوص حضور تماشاگران این تیم خاطرنشان کرد: امیدوارم 2،3 بازی پشت سر هم ببریم تا شاهد پر شدن ورزشگاه از سوی تماشاگران باشیم. مطمئنا اگر بتوانیم به پیروزی برسیم، هواداران به ما امید پیدا می‌کنند.
بنگر در خصوص حضور علی کریمی در کادرفنی تیم ملی گفت: کاری به دستیار کارلوس کی‌روش شدن او در تیم ملی ندارم اما پرسپولیس خانه کریمی است و دوست داریم که به تمرینات پرسپولیس بیاید.
فنونی‌زاده: عبدی پرسپولیس را درست می‌کند/ پرسپولیس در نیمه دوم کم آورد
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در نیم فصل دوم با کارهایی که حسین عبدی انجام خواهد داد، بهتر می‌شود.
مرتضی فنونی‌زاده پس از پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس بازی خوبی انجام دادند اما در نیمه دوم خیلی کم آوردند. این تیم در نیم فصل دوم با کارهایی که حسین عبدی انجام خواهد داد، بهتر می‌شود.
وی در پاسخ به این سوال که چرا فکر می‌کند، حسین عبدی باید پرسپولیس را درست کند، گفت: عبدی بدنساز پرسپولیس و دستیار اول کادر فنی است و برای تیم زحمت می‌کشد. او می‌تواند پرسپولیس را درست کند.
حسینی: این پیروزی را مدیون سوشا مکانی هستیم
مدافع پرسپولیس اعتقاد دارد که خودش و هم‌تیمی‌هایش پیروزی مقابل استقلال خوزستان را مدیون سوشا مکانی هستند.
میثم حسینی پس از پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان گفت: ابتدای بازی استقلال خوزستان سوار بر بازی بود و تا 15 دقیقه ابتدایی توانستند بهتر از ما بازی کنند، اما رفته رفته بازی بالانس شد و توانستیم شرایط بهتری پیدا کنیم.
وی افزود: یک گل بد خوردیم که خیلی روی روحیه ما تاثیر گذاشت اما خوشبختانه توانستیم در نیمه اول دو گل بزنیم و جبران کنیم. می‌دانستیم استقلالی‌ها در نیمه دوم انتخاری بازی خواهند کرد و چیزی برای از دست دادن ندارند و به همین دلیل تصمیم گرفتیم بازی را کنترل کنیم.
مدافع پرسپولیس با اشاره به عملکرد خوب مکانی در نیمه دوم این بازی و واکنش‌هایی که داشت، گفت: این پیروزی را مدیون سوشا مکانی هستیم که در نیمه دوم دو توپ مسلم گل را گرفت و اجازه نداد دروازه‌مان باز شود. او واقعاً خیلی خوب کار کرد و فکر می‌کنیم پیروزی ما با عملکرد خوب سوشا به دست آمد.
حسینی درباره اینکه پرسپولیس با دو برد متوالی از بحران خارج شده است، اظهار داشت: خداراشکر که تیم از بحران خارج شد و از این موضوع خوشحال هستیم. هواداران‌مان 5،6 هفته از ما شاکی بودند و خوشحالیم که رضایت آنها را جلب کردیم.
وی خاطرنشان کرد: بازی با استقلال خوزستان هم به هیچ‌وجه آسان نبود و با زحمت زیادی به این پیروزی رسیدیم. کسب این 3 امتیاز به خاطر همدلی‌مان بود.
مکانی: نمی‌بردیم، خودم را نمی‌بخشیدم/ از حضور کریمی در تیم ملی خوشحالم
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر در بازی مقابل استقلال خوزستان پیروز نمی‌شدیم به هیچ‌وجه خودم را نمی‌بخشیدم.
سوشا مکانی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل استقلال خوزستان در خصوص اینکه علی کریمی به عنوان دستیار جدید کارلوس کی‌روش انتخاب شده عنوان کرد: از این موضوع اطلاعی ندارم اما اگر واقعاً این اتفاق رخ داده باشد اتفاق مثبتی است.
وی افزود: باید قدر اسطوره‌های‌مان را بیشتر از این بدانیم. علی کریمی از بزرگترین بازیکنان پرسپولیس و ایران است. باید قدر او را بیشتر از این بدانیم و از تجربه چنین بازیکنانی در فوتبال‌مان استفاده کنیم. از حضور کریمی در تیم ملی خوشحالم و امیدوارم موفق باشد.
دروازه‌بان پرسپولیس در خصوص پیروزی تیمش گفت: تیم ما هنوز کار دارد و همانطور که کادرفنی اعلام کرده مشکل بدنی داریم. در خصوص مشکلات تاکتیکی هم مطمئناً تا زمانی که کادرفنی جدید بخواهد برنامه‌های اصلی‌اش را پیاده کند کمی زمان می‌برد. امیدوارم این زمان به کادرفنی داده شود تا بتوانیم در مسیر خوبی حرکت کنیم.
مکانی با بیان اینکه در این هفته‌ها کسب 3 امتیاز از هر چیز دیگری مهمتر است، اظهار داشت: اکنون فوتبال زیبا برای ما چندان اهمیتی ندارد و باید با کسب امتیاز عقب افتادن‌مان را جبران کنیم. وقتی توانستیم این عقب ماندگی را جبران کنیم مطمئناً به بازی زیبا هم فکر می‌کنیم.
وی در خصوص بازی هفته بعد تیمش مقابل سپاهان گفت: امیدوارم روند پیروزی‌های‌مان قطع نشود. خوشبختانه دو هفته پشت سر هم به پیروزی رسیدیم و امیدوارم 3 امتیاز بازی با سپاهان را هم بگیریم تا به صدر جدول نزدیک‌تر شویم. باید هفته به هفته بهتر شویم و بهتر از این کار کنیم.
دروازه‌بان پرسپولیس در خصوص اینکه میثم حسینی اعلام کرده این پیروزی را مدیون مکانی هستند، عنوان کرد: همه بازیکنان به من لطف دارند. بعد از گلی که خوردم این بازی برای من به یکی از سخت‌ترین لحظه‌های زندگی‌ام تبدیل شد و اگر در این بازی پیروز نمی‌شدیم به هیچ‌وجه خودم را نمی‌بخشیدم. از مجموعه تیم، هواداران و تمام بازیکنان تشکر می‌کنم که بعد از گلی که خوردم از من حمایت کردند تا از نظر ذهنی برای ادامه بازی آماده شوم تا گل‌های بیشتری نخوریم.
مکانی یادآور شد: امیدوارم به زودی محبت بازیکنان و هواداران را جبران کنم و آنها در این بازی واقعاً محبت خودشان را نسبت به من نشان دادند.
وی در خصوص پیشنهاد باشگاه سپاهان برای پیوستن به این تیم در نیم فصل دوم گفت: پرسپولیس و سپاهان دو باشگاه بزرگ هستند و اگر نیازی به بازیکن داشته باشند، با منِ بازیکن صحبت نمی‌کنند، بلکه بین خودشان صحبت خواهند کرد. در مجموع باید بگویم که رفتنم به سپاهان را تکذیب می‌کنم.
نوری: آرامش داشته باشیم، بهتر از این کار می‌کنیم/مقابل سپاهان برای ۳ امتیاز به میدان می‌رویم
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر تیم آرامش داشته باشد، بهتر از این کار می‌کند.
محمد نوری پس از پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان گفت: 10 دقیقه ابتدای بازی را از دست دادیم و در این دقایق گل هم خوردیم اما توانستیم در همان نیمه نخست 2 گل به تیم حریف بزنیم.
وی با اشاره به وضعیت پرسپولیس تصریح کرد: همه چیز خوب است و اگر تیم آرامش داشته باشد، بهتر از این کار می‌کند. امیدوارم هواداران پرسپولیس مانند این دیدار 90 دقیقه تیم را تشویق کنند و در دیدارهای آینده حضورشان بیشتر شود چون حضور آنها به ما کمک می‌کند.
کاپیتان پرسپولیس در خصوص دیدار هفته آینده مقابل سپاهان گفت: امیدوارم مثل 2 دیدار قبلی بتوانیم به پیروزی برسیم. قطعا ما برای 3 امتیاز به میدان خواهیم رفت.
خانزاده:با تدابیری درخشان پیروزی را حفظ کردیم/ از بحران خارج شدیم
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با تدابیری که آقای درخشان داشتند توانستیم پیروزی برابر استقلال خوزستان را حفظ کنیم.
محمدرضا خانزاده در خصوص پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان عنوان کرد: گلی که خوردیم کمی از نظر روحی تیم‌مان را خراب کرد اما خدا کمک کرد و توانستیم این گل را با دو گل جبران کنیم.
وی افزود: بعد از اینکه یک بر صفر عقب افتادیم بچه‌ها به خودشان آمدند و توانستیم در نیمه اول پیروز به رختکن برویم. در نیمه دوم با تدابیری که آقای درخشان داشتند توانستیم این پیروزی را حفظ کنیم و 3 امتیاز را بگیریم.
مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش با دو برد پیاپی از بحران خارج شده یا نه، گفت: خوشبختانه از بحران خارج شدیم و خدا کمک‌مان خواهد کرد تا رفته رفته بهتر شویم.
خانزاده درباره محرومیتش به دلیل حرکتی که در بازی تیم فوتبال امید با ویتنام انجام داد، اظهار داشت: آن مسئله فقط یک اتفاق بود و واقعاً نفهمیدم چه شد. خدا دوستم داشت که فقط دو جلسه از همراهی تیم ملی محروم شدم.به خاطر رفتارم از همه مردم عذرخواهی می‌کنم.
واکنش باقری به اشتباه مکانی
مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس درباره گلی که سوشا مکانی خورد، توضیحاتی ارائه کرد.
نادر باقری در پایان دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان که بانتیجه 2 بر یک به سود سرخپوشان به اتمام رسید، درباره گلی که سوشا مکانی دریافت کرد، گفت: توپی که باعث شد سوشا اشتباه کند بلوکه شده بود و اتفاقی وارد دروازه شد. 
وی افزود: اگر صحنه را یک بار دیگر ببینید مشخص است توپ به دفاع برخورد می‌کند و بعد از چرخیدن وارد دروازه می‌شود. 
مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس درباره اینکه نیلسون با نیمکت‌نشینی و همچنین سوشا مکانی مشکل دارد، عنوان کرد: نیلسون نه اعتراضی به نیمکت‌نشینی دارد و نه تا به حال مشکلی با سوشا مکانی داشته است. 
علی‌عسگر: انتخاب کریمی برای تیم ملی بهترین تصمیم بود
مدافع - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتخاب کریمی برای تیم ملی بهترین تصمیم بود.
حمیدرضا علی‌عسگر در خصوص پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان عنوان کرد: مهمترین مسئله در هر بازی کسب 3 امتیاز است که توانستیم مقابل استقلال خوزستان به این مهم برسیم.
وی درباره دیدار با سپاهان گفت: دیدارهای پرسپولیس و سپاهان همیشه جزو جذاب‌ترین بازی‌های فصل است و امیدوارم 3 امتیاز این بازی را هم بگیریم. امیدوارم روند پیروزی‌هایمان ادامه داشته باشد.
علی‌عسکر در باره انتخاب علی کریمی به عنوان مربی تیم ملی گفت: به نظرم انتخاب کریمی بهترین تصمیم بود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازیکنان پرسپولیس بعد از شکست دادن استقلال خوزستان چه گفتند؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X