پروانه ساخت 5 فیلم و مجوز توزیع 2 اثر برای شبکه خانگی صادر شد

پروانه ساخت 5 فیلم و مجوز توزیع 2 اثر برای شبکه خانگی صادر شد

مهر/ شورای صدور پروانه ساخت فیلم های ویدیویی با صدور پروانه ساخت برای 5 فیلم ویدیویی و پروانه نمایش 2 فیلم برای توزیع در شبکه نمایش خانگی موافقت کرد.
 در جلسه تاریخ 16 شهریورماه شورای پروانه نمایش خانگی که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، با پروانه نمایش فیلم های «بوی گندم» به تهیه کنندگی داریوش بابائیان و کارگردانی محمد رضا خاکی و «سکوت پروانه ها» به تهیه کنندگی مجید پریخواه و کارگردانی شاهپور شهبازی در شبکه نمایش خانگی موافقت و در این جلسه مجوز 5 عنوان فیلم خارجی هم صادر شد.
از سوی دیگر شورای صدور پروانه ساخت فیلم های ویدیویی در جلسه 16 شهریور خود که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، با ساخت فیلمنامه های «ازدواج کم درد سر»به تهیه کنندگی آمنه بشیری و کارگردانی بی‍ژن شیر مرز، «سحر» به تهیه کنندگی محمود دینی و کارگردانی مصطفی امجدی، «همدیگر» به تهیه کنندگی علی فاتحی و کارگردانی جابر مطهری زاده، «زیبا» به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی کوه کن و «دختر روستا» به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین ابراهیمی دستگردی موافقت کرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پروانه ساخت 5 فیلم و مجوز توزیع 2 اثر برای شبکه خانگی صادر شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X