تسلیم شدن 176 فرد مسلح به نیروهای دولتی سوریه

تسلیم شدن 176 فرد مسلح به نیروهای دولتی سوریه

ایرنا/ منابع سوری اعلام کردند 176 فرد مسلح در ریف دمشق خود را تسلیم نیروهای دولتی کردند .

به گزارش پایگاه خبری ' النشره ' این افراد از جمله اشخاص مسلح و تحت تعقیب بودند که با تلاش کمیته های آشتی ملی خود را به نیروهای دولتی معرفی و تسلیم کرده و متعهد شدند از این پس، به هیچ گونه اقدامی که به امنیت و آرامش سوریه آسیب وارد کند، دست نزنند.

النشره افزود : این 176 نفر از جمله ساکنان شهرک های 'رحیبة' و'جیرود ' ریف دمشق بودند و خود را تسلیم نیروهای دولتی کردند تا مقدمات عفو آن ها و بازگشت به دامن میهن فراهم شود .

عفوهای عمومی صادر شده از سوی دولت برای فریب خوردگان و همچنین تلاش های کمیته های آشتی ملی باعث شده تا شمار زیادی از افراد مسلح، تسلیم نیروهای دولتی سوریه شوند.

افراد مسلح پس از سه سال جنگیدن با نیروهای دولتی سوریه نه تنها هنوز نتوانسته اند به نتیجه ای ملموس در میادین جنگ دست یابند، بلکه هر روز با وجود کمک ها و حمایت های خارجی و منطقه ای، مجبور به عقب نشینی از مناطق که اشغال کرده اند، می شوند .

حدود یک ماه پیش نیز یک مقام آگاه در فرماندهی پلیس استان 'ریف دمشق' اعلام کرد: 360 فرد مسلح در شهرک 'بسیمه' و منطقه 'الزبدانی'به همراه سلاح هایشان، تسلیم نیروهای دولتی سوریه شدند .

در ماه آگوست 547 نفر از افراد مسلح در شهرک های بسیمه ، الزبدانی، ' کناکر' و 'بیت سحم' خود را تسلیم نیروهای دولتی کردند .

در ماه ژوئن نیز 99 فرد مسلح در منطقه های 'الکسوة' و 'ببیلا' خود و سلاح هایشان را تسلیم نیروهای دولتی سوریه کردند .

در ماه می نیز 84 نفر از شهرک های 'التل'، 'معلولا'، 'جبعدین'، 'زاکیة'، 'الطیبة'، ' المقیلبیة' و 'عین البیضا' خود را تسلیم کردند و ماه پیش از آن نیز 310 فرد مسلح تسلیم نیروهای دولتی سوریه شدند .

در ماه مارس گذشته نیز 500 نفر خود را تسلیم نیروهای دولتی کردند و این رقم روز به روز در حال افزایش است .

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تسلیم شدن 176 فرد مسلح به نیروهای دولتی سوریه» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X