نماینده مجلس ترکیه: اغلب سرکردگان داعش را اتباع انگلیس تشکیل می دهند

نماینده مجلس ترکیه: اغلب سرکردگان داعش را اتباع انگلیس تشکیل می دهند

ایرنا/ 'مجاهد فندکلی' نماینده مالاتیا از حزب 'عدالت و توسعه' ترکیه گفت: بخش عمده سرکردگان داعش را اتباع انگلیس تشکیل می دهند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اینترنتی 'سون دقیقه'، فندکلی با یادآوری اینکه داعش یک سازمان تروریستی است افزود: آثار خشم و نفرت مردم منطقه در حمایت از این سازمان تررویستی مشهود است.

وی گفت: سیاست انگلیس که توسط دست نشاندگان آن در کادر رهبری داعش اعمال می شود سبب وحشت جوامع و افتادن آنان به آغوش انگلستان می شود.

فندکلی گفت: اقدامات داعش مخالف اسلام است و اقداماتی که آن سازمان تروریستی انجام می دهد جایی در اسلام ندارد و ثمرات اقدامات این سازمان را انگلیس می چیند.

نماینده مجلس ترکیه گفت: این سازمان بدلیل اینکه بخش عمده سرکردگان آن انگلیسی هستند در آینده برچیده می شود ولی تاثیرات اعمال شوم آن باقی خواهد ماند.

گروه تروریستی داعش که با حمایت غرب و برخی از کشورهای همپیمان آمریکا در منطقه ایجاد شده به گفته دولتمردان غربی اکنون به عنوان خطری برای حامیانش مطرح است.

نماینده حزب 'عدالت و توسعه' با یادآوری اینکه ترکیه جدید با اروپا، انگلستان، آمریکا رو در رو قرار گرفته است، ادامه داد: توطئه ها علیه ترکیه جدید از تظاهرات مردمی سال گذشته آغاز، با ساختار موازی و اقدامات جماعت گولن علیه دولت آنکارا ادامه و با انتخابات ریاست جمهوری و تلاش برای رییس جمهور نشدن 'طیب اردوغان' ادامه یافت اما این تلاشها با شکست مواجه شد.

فندکلی گفت: ما می دانیم که توطئه های اروپا، انگلستان و آمریکا چه بود ولی آنان در مقابل مردم ترکیه شکست خوردند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نماینده مجلس ترکیه: اغلب سرکردگان داعش را اتباع انگلیس تشکیل می دهند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X