معاون وزیر راه: ۲۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بنادر انجام می‌شود

معاون وزیر راه: ۲۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بنادر انجام می‌شود

نسیم/ محمد سعیدنژاد افزود: اعتبار پیش‌بینی شده در سال جاری برای انجام سرمایه‌گذاری متعدد در بنادر ۸۰۰ میلیارد تومان بوده که انتظار می‌رود ۱۷۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی نیز جذب بنادر شود.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به مثبت شدن فضای بنادر پس از لغو تحریم ها و رشد 10 درصدی عملکرد بنادر طی 5 ماه منتهی به شهریور امسال،تصریح کرد:بخش خصوصی سال گذشته حدود 250 میلیارد تومان در بنادر سرمایه گذاری کرده که سرمایه گذاری دولتی در بنادر است؛ در حالی باید سه برابر سرمایه گذاری دولت، شاهد سرمایه گذاری بخش خصوصی در بنادر باشیم.

سعیدنژاد با انتقاد از اینکه بخش خصوصی در زمینه سرمایه گذاری بسیار کند عمل می کند، با اشاره به تضمین سرمایه گذاری توسط سازمان بنادر، پیشنهاد کرد : بخش خصوصی از صندوق توسعه ملی برای سرمایه گذاری در بنادر کشور بهره لازم را ببرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در تدوین تعرفه های جدید بنادر از نظرات و دیدگاه های بخش های خصوصی و تمام دست اندرکاران استفاده خواهد شد، گفت : با استفاده از همه مدلهای موجود، درخصوص سیاست تعرفه ای به گونه ای عمل می شود که رویکرد حفظ بازار رقابت لحاظ شود و هیچ انحصاری ایجاد نگردد.

سعیدنژاد با انتقاد از کندی پاسخگویی به مشتریان در بنادر، خواستار پاسخگویی در زمان مقرر، مناسب و معقول شد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون وزیر راه: ۲۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بنادر انجام می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X