همایش کشوری آموزش و مشاوره در سلامت باروری برگزار می شود

همایش کشوری آموزش و مشاوره در سلامت باروری برگزار می شود

شهر خبر/ این همایش در محورهای اصول ، مبانی و انواع مشاوره و کاربرد آن در مامایی و بهداشت باروری، آموزش و تغییر رفتار در مامایی و بهداشت باروری، مشاوره دوران بلوغ و نوجوانی در دختران و پسران، مشاوره ازدواج، مشاوره پیش بارداری، بارداری، زایمان ، شیر دهی،مشاوره ژنتیک جهت غربالگری در مامایی و بهداشت باروری ارایه می شود.
همچنین ،مشاوره در کنترل باروری و تنظیم خانواده، مشاوره درناباروری و استفاده از روش های کمک باروری، مشاوره در تغذیه و طب مکمل، نقش آموزش و مشاوره در حقوق و توانمند سازی زنان، بکارگیری فناوری های نوین در آموزش و مشاوره در مامایی و بهداشت باروری، نقش آموزش و مشاوره در مشارکت مردان در سلامت باروری و خانواده و سایر موضوعات مرتبط با آموزش و مشاوره در مامایی و بهداشت باروری از دیگر محورهای این همایش است.

دبیر علمی کشوری آموزش و مشاوره در سلامت باروری در این خصوص گفت:ارتقای بهداشت باروری و مامایی و پرداختن به ابعاد مختلف آن در سطح ملی یکی از گام های مهم و اساسی در تامین سلامت جامعه و خانواده با محوریت سلامت زنان است.
دکترخدیجه میرزایی افزود: بهداشت باروری طیف وسیعی از زندگی افراد را از دوران بلوغ تا انتهای دوران باروری در بر می گیرد و پرداختن به این موضوع از اولویت های مهم تمامی جوامع و توسعه هزاره به شمار می رود.
وی تاکید کرد: تغییرات سریع جهانی در روند بیماریها و مشکلات بهداشت باروری نیاز به شناخت بیشتر و بهتری دارد و این مهم به جز از طریق آموزش و آگاهی دادن به افراد جامعه ،میسر نخواهد بود.
بر اساس اعلام دبیرخانه همایش کشوری آموزش و مشاوره در سلامت باروری زمان برگزاری این همایش در روزهای 16 تا 18 مهر ماه به روزهای 27 تا 29 آبان تغییر یافت.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همایش کشوری آموزش و مشاوره در سلامت باروری برگزار می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X