صدها تروریست در سوریه تسلیم ارتش شدند

صدها تروریست در سوریه تسلیم ارتش شدند

العالم/ سیصد تروریست در مناطق مضایا، الزبدانی، بقین، وادی بردی و هریره در استان ریف دمشق خود را به نیروهای امنیتی تسلیم کردند.

این تروریست ها مدتی را در مرکز بازپروری استان ریف دمشق می گذرانند تا پس از بازگشت به جامعه به عنوان شهروندان عادی به زندگی خود ادامه دهند.
یکی از علمای دینی سوریه امروز (دوشنبه) در مصاحبه با خبرنگار العالم گفت: بهترین روش برای برون رفت از بحران سوریه تحقق "آشتی ملی" است.
وی افزود: همه باید دست به دست هم بدهیم تا با توطئه های خارجی مبارزه کنیم و به بازسازی سوریه بپردازیم.
دولت سوریه کمیته ای را به نام کمیته آشتی ملی برای ترغیب تروریست ها و افراد فریب خورده برای تسلیم کردن خود و بازگشت به آغوش جامعه تشکیل داده است که این امر، تسلیم شدن تعداد زیادی از افراد مسلح را در پی داشته است.
یکی از تروریست ها که خود را تسلیم ارتش سوریه کرده، در گفت وگو با العالم اظهار داشت: من خود را تسلیم کرده ام و دیگر افراد مسلح نیز باید من را الگو قرار بدهند و خود را تسلیم کنند؛ دولت تسهیلاتی را برای بازگشت هر فرد مسلحِ فریب خورده به آغوش جامعه فراهم کرده است.
تلاش کمیته آشتی ملی باعث شده که منطقه وادی بردی در استان ریف دمشق، از حضور افراد مسلح و تروریست ها پاکسازی شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صدها تروریست در سوریه تسلیم ارتش شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X