4گوشه دنیا/ فیلی که بعد از رهایی از ۵۰ سال اسارت غرق در اشک خود شد

4گوشه دنیا/ فیلی که بعد از رهایی از ۵۰ سال اسارت غرق در اشک خود شد

پارسی/ یک فیل در نیمه شب هفته گذشته بعد از رهایی از اسارت که در نوبه خود بیشترین دوران اسارت بود٬ غرق در اشک خود شد٬ سرانجام رهایی از زنجیر اسارتی که ۵۰ سال به همراه بدرفتاری و سوء تغذیه دردش را تحمل می کرد.

در تمام طول زندگی این فیل٬ به نام راجو٬ مورد ضرب و شتم٬ گرسنگی که به عنوان یک جاذبه توریستی سودآور در میان خیابان های هند استفاده می شد حیات خود را گذرانده بود. او با التماس برای غذا خوردن و حتی خوردن کاغذ و پلاستیک سرانجام نجات یافت.

یک سال پس از آگاهی از وضعیت وخیم راجو٬‌ یک تیم به رهبری موسسه خیریه حیوانات تاسیس شده در انگلیس٬‌ به نام نجات حیات وحش٬ مداخله برای آزادی این حیوان بیچاره از دست صاحب بی رحمش را آغاز کرد. سرانجام ماموریت نجات این فیل در روز جمعه٬ مصادف با روز استقلال انجام شد.

به طور باور نکردنی٬‌ در حالی که تیم نجات داشتند زنجیرهای او را که ۵۰ سال او را در اسارت نگه داشته بودند باز می کردند٬‌ راجو شروع به گریه کردن کرد.

راجو ۲۴ ساعت شبانه روز را در زنجیر می گذراند٬ یک عمل غیرقابل قبول ظالمانه که بر او می شد. تیم نجات با دیدن اشک های راجو که از روی صورتش در هنگام باز کردن زنجیرهای او پایین می آمد در حیرت و شگرف مانده بودند.

لحظه کاملا احساسی بود. فیل ها باشکوه هستند و خیلی باهوش٬‌ مسلما او متوجه شده بود که ما در حال نجات دادن او از اسارت هستیم. ما فقط می توانیم تصور کنیم که چه شکنجه ای او در نیم قرن گذشته متحمل شده بود.

4گوشه دنیا/ فیلی که بعد از رهایی از ۵۰ سال اسارت غرق در اشک خود شد

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «4گوشه دنیا/ فیلی که بعد از رهایی از ۵۰ سال اسارت غرق در اشک خود شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X