ماشین شناس/ خودرو باورنکردنی فولکس واگن

ماشین شناس/ خودرو باورنکردنی فولکس واگن

پرشین خودرو/ زمانی که صحبت از طرح های آینده می شود نهایتا می توانیم به فکر خودرویی با چهره عجیب و امکانات خاص بیافتیم اما فولکس واگن برای جدیدترین طرح خود پا را فراتر از تفکرات ما گذاشته و به ایده ای عجیب رسیده است.
"ولکران" خودرویی است که در سال 2014 از طرح آن رونمایی شد و در نگاه اول یکی دیگر از خودروهای آینده ای است که چندین بار نمونه های مشابه آن را از شرکت های مختلف دیده ایم اما تفاوت بسیار عظیمی با همه طرح های گذشته دارد.
فولکس واگن به این نتیجه رسیده است که در آینده راننده ها به دنبال هیجان هستند از این رو این خودرو را مخصوص مسابقات طراحی کرده است. همچنین در کنار طرح جالب خودرو قصد دارد امکان تله پورت کردن خودرو را نیز به وجود آورد.
این طرح بدین صورت کار می کند که هر بار راننده می تواند به گیت های مختلفی که در سراسر دنیا وجود دارد رفته و در یک چشم بهم زدن به نقطه ای دیگر از کره خاکی با شرایط کاملا متفاوت منتقل شود. این امکان اگر روزی وارد دنیای خودروسازی شود می تواند دنیا را دگرگون کند.

ماشین شناس/ خودرو باورنکردنی فولکس واگن

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ماشین شناس/ خودرو باورنکردنی فولکس واگن» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X