داریوش قنبری: زمان احمدی نژاد ضعیف شدیم، در حال بازسازی تشکیلاتی هستیم

داریوش قنبری: زمان احمدی نژاد ضعیف شدیم، در حال بازسازی تشکیلاتی هستیم

مثلث/ متن پیش رو در مثلث منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.
داریوش قنبری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی سایت مثلث آنلاین می گوید : جریان اصلاحات نیز برنامه ریزی خوبی برای انتخابات آینده دارد اما هنوز نیروهای این جریان وارد پروسه تبلیغات زودهنگام انتخاباتی نشده اند.

متن گفت و گوی مثلث آنلاین با این چهره اصلاح طلب را در ادامه می خوانید:

موافقت آقای خاتمی با تشکیل حزب ندای ایرانیان را چه طور ارزیابی می کنید؟

تشکل های اصلاح طلب در چند سال دولت احمدی نژاد تضعیف شده بودند، هم اکنون اصلاح طلبان برای ادامه حیات سیاسی خود در پی بازسازی تشکیلاتی هستند؛ البته شخصیت های اصلاح طلب در انتخابات ریاست جمهوری گذشته خلاء وجودی تشکیلات را در این جریان پر کردند و توانستند نتیجه آن رقابت را همانطور که می خواستند رقم بزنند. امروز 15 ماه از 24 خرداد 92 می گذرد و می طلبد که ضمن حفظ جایگاه شخصیت های طراز اول جریان اصلاحات، کار تشکیلاتی در این جریان سروسامانی پیدا کند. با این تفاسیر حزب جدید "ندای ایرانیان" نیز در کنار سایر احزاب اصلاح طلب می تواند در همین عرصه نقش آفرین باشد.

آیا این حزب ندای ایرانیان نقش محوری در جریان اصلاحات خواهد داشت؟

تشکل های زیادی در جریان اصلاحات اعلام موجودیت کردند ندای ایرانیان هم یکی از آنهاست؛ هنوز در جامعه ایران تحزب نهادینه نشده که حالا بگوییم یک حزب نوپا چقدر می تواند به تنهایی موثر عمل کند چون بیشتر جناح های سیاسی در ایران فعالند و احزاب زیر چتر آنها کار تشکیلاتی انجام می دهند.

اصولگراها تحرکات سیاسی خود را برای انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی آغاز کردند به طوریکه حتی پایداری، رهپویان و ایثارگران با برخی نمایندگان کنونی مجلس برای قرار گرفتن در فهرست انتخاباتی رایزنی می کنند یا آقای تقوی عضو جامعه روحانیت مبارز به سراسر کشور سفر می کند با نیروهای اصولگرا در هر منطقه جلسه می گذارد، اصلاح طلبان برای رقابت سیاسی پیش رو چه کارهایی انجام می دهند؟

اصلاح طلبان هم تحرکات مخصوص به خود را دارند شخصیت های محوری جریان اصلاحات تلاش های خاص خود را هم اکنون انجام می دهند، آقای عارف هم بنیاد امید ایرانیان را راه اندازی کرد و توانست بخش قابل توجهی از اصلاح طلبان را در آن مجموعه متشکل کنند. در کل به نظر می رسد جریان اصلاحات نیز برنامه ریزی خوبی برای انتخابات آینده دارد اما هنوز نیروهای این جریان وارد پروسه تبلیغات زودهنگام انتخاباتی نشده اند.

اصلاح طلبان وارد تعیین مصادیق شدند؟

خیر، اصلاح طلبان همچنان در حال برنامه ریزی و تعیین استراتژی هستند تا از طریق یک کار تشکیلاتی منسجم بتوانند حضور مناسبی را در رقابت سیاسی پیش رو داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «داریوش قنبری: زمان احمدی نژاد ضعیف شدیم، در حال بازسازی تشکیلاتی هستیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X