از علی دایی گلایه دارم/ خواهرزاده ام جادوگر استخدام نکرده

از علی دایی گلایه دارم/ خواهرزاده ام جادوگر استخدام نکرده

جام نیوز/ رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: «دایی نباید به یکسری از اطرافیانش فرصت عرض اندام بدهد.»
حمیدرضا سیاسی در خصوص آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس و کادر فنی این تیم اظهار داشت: «اوضاع تیم رو به بهبود است. با توجه به اینکه من و رحیمی اختیاراتی گرفته ایم دنبال این هستیم که یک شوک مثبت به تیم وارد کنیم. این شوک می تواند با جذب بازیکن باشد و یا تغییرات دیگری.»
وی افزود: «برای جذب بازیکن منتظر درخواست علی دایی هستیم. او چند بازیکن خارجی را زیر نظر گرفته است و قرار شده نام دو نفر از آنها را به باشگاه اعلام کند تا برای جذبشان اقدام کنیم.»
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در حمایت از سرمربی این تیم اضافه کرد: «از نظر نتیجه اصلا خوب عمل نکرده ایم و جایگاه مناسبی نیز در جدول رقابت ها نداریم، اما روند تیم رو به رشد است. با توجه به اینکه بازی خوبی مقابل تراکتورسازی به نمایش گذاشتیم شخصا به آینده تیم امیدوارم و ایمان دارم که از این هفته ورق به سود پرسپولیس برمی گردد.»
وی در پاسخ به این سوال که اگر ورق به سود پرسپولیس برنگردد چه تصمیمی خواهد گرفت، عنوان کرد: «با صرف نظر از نتیجه از روند حرکتی تیم راضی هستیم و ان شاءالله با جذب دو بازیکن شرایط بهتر خواهد شد، اما اگر به قول شما ورق برنگردد و در بازی های آینده نتوانیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم آن وقت تغییرات اساسی در پرسپولیس خواهیم داشت. هر چند با توجه به اینکه بازی های آینده ما چندان سخت نیست من شک ندارم حداکثر امتیازات را کسب خواهیم کرد.»
سیاسی همچنین راجع به اینکه تیم برادرش را هم و تیم او پرسپولیس در حال حاضر از هفت بازی 8 امتیاز کسب کرده اند خاطرنشان کرد: «این مساله جالب توجه است. مسلما نمی شود شرایط راه آهن را با پرسپولیس مقایسه کرد. در تیم راه آهن حمید استیلی خیلی ریلکس تیمش را هدایت می کند و تحت فشار نیست، اما در پرسپولیس می بینید که تماشاگران از یک سو و رسانه ها از سوی دیگر دایی را تحت فشار گذاشته اند و همین مساله کار او را سخت کرده است. مهم ترین فاکتور تیم برای رسیدن به موفقیت آرامش داشتن است که پرسپولیس تا الان از آن دور بوده است.»
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس یادآور شد: «شما در نظر بگیرید تیم ها با انگیزه فوق العاده ای به مصاف پرسپولیس می آیند. البته منکر این نمی شوم که شرایط استقلال هم به این شکل است، اما در نظر بگیرید بازی های استقلال کجا و بازی های ما کجا! در بین هفت حریف گذشته استقلال فقط سپاهان تیم خوبی بوده است و بقیه یا ته جدول و یا میانه جدول هستند. به هر حال شب دراز است و قلندر بیدار و آینده مشخص خواهد کرد پرسپولیس تیم بهتری است یا استقلال. ما به دایی ایمان داریم و معتقدیم که او می تواند تیم را به بهترین شرایط برساند.»
وی افزود: «برکنار کردن سرمربی به این راحتی ها هم نیست که فکر می کنید. اخراج بی موقع سرمربی تبعات بسیار بدی برای پرسپولیس خواهد داشت.»
سیاسی در پاسخ به این سوال که آیا منظورتان تبعات سنگین مالی است، عنوان کرد: «خود دایی حرفی از پول نمی زند اما در رسانه ها مدام درباره این مسئله صحبت می شود و این مورد ذهنیت مردم را خراب می کند. اگر زمانی قصد قطع همکاری با دایی را داشته باشیم قطعا درباره مسائل مالی با او به توافق خواهیم رسید، چرا که معتقد هستم دایی با شرافت تر از این حرف هاست که دنبال پول باشد بلکه او بیش از هر چیز به موفقیت تیم و شادی کردن دل هواداران می اندیشد.»
وی همچنین در خصوص مذاکرات اسپانسر باشگاه پرسپولیس با مربی مطرح ایتالیایی بیان داشت: «از ایتالیا که سهل است، بروند از اسپانیا مربی بیاورند. آنها می توانند با هر مربی بزرگی مذاکره کنند، اما نمی توانند برای ما تعیین تکلیف کرده و بخواهند بدون مشورت با هیات مدیره تغییری در تیم ایجاد کنند.»
رئیس هیات مدیره پرسپولیس تاکید کرد: «در شرایط فعلی اسپانسر حتی اگر روبرتو مانچینی را هم جای دایی بیاورد او یک سال زمان نیاز دارد تا تیم را بشناسد و این در حالی است که ما اصلا دوست نداریم زمان را از دست بدهیم، چرا که هوادار قهرمانی می خواهد و ما در همین فصل به دنبال آن هستیم.»
سیاسی با اشاره به اینکه تیمش هنوز از کورس قهرمانی خارج نشده است گفت: «ما هنوز به خط قرمز نرسیده ایم، 23 بازی دیگر باقی مانده و اگر بتوانیم نتایج خوبی بگیریم صد درصد به کورس برخواهیم گشت.»
وی در پاسخ به این سوال که شایعه شده است خواهرزاده اش جادوگر استخدام کرده تا پرسپولیس را طلسم کند متذکر شد: «من بچه خواهری در این سن و سال ندارم که بتواند برای پرسپولیس جادوگر استخدام کند. جدای از آن اصلا اعتقادی به این مسائل ندارم و معتقدم فقط خداوند بزرگ سرنوشت همه را رقم می زند. بچه خواهر من کوچک تر از این حرف هاست که برای پرسپولیس جادوگر بیاورد.»
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: «از علی دایی گلایه دارم. او به جای اینکه بر اطرافیانش مدیریت کند این اجازه را داده که اطرافیان بر او مدیریت کنند. هر روز که می گذرد بیشتر به توانایی های دایی پی می برم. استنباطم این است او نباید به یکسری از اطرافیانش فرصت عرض اندام بدهد.»
سیاسی یادآور شد: «در حال حاضر پرسپولیس نیاز به حمایت هواداران و حتی رسانه ها دارد ضمن اینکه ما باید در باشگاه اتحاد کامل داشته باشیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم. از شرایط موجود راضی نیستم، اما به آینده بسیار امیدوارم و معتقد هستم پرسپولیس با دایی به روزهای خوبش باز خواهد گشت.»
وی در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ورزش به او اختیار برکناری مدیرعامل را داده است یا نه؟ خاطرنشان کرد: «ما برای اجرای تصمیمات خود احتیاجی به اختیار گرفتن از وزارت ورزش نداریم. اجازه دهید من رحیمی را به همه معرفی کنم. او یک مدیر ورزشی است که سال ها در ورزش کشور مدیریت کرده و الفبای ورزش را بهتر از خیلی ها می داند. در این وضعیت به وجود آمده رحیمی مقصر نیست و او ثابت کرده که کارش را بلد است. در واقع ما نیز از عملکرد رحیمی در باشگاه پرسپولیس ناراضی نیستیم.»
در پایان سیاسی در جواب این سوال که آیا باشگاه پرسپولیس با اسپانسرش قطع همکاری خواهد کرد یا نه، گفت: «شما اصلا اسپانسر باشگاه را فراموش کنید. ما تدابیر بهتری برای مسائل مالی باشگاه در نظر گرفته ایم. چه اسپانسر پول بدهد و چه پول ندهد ما کار خودمان را انجام خواهیم داد و ایمان داشته باشید پرسپولیس در فصل جاری با مشکل مالی مواجه نخواهد بود. البته بدهی های باشگاه فوق العاده سنگین است و ما پولی برای پرداخت آن نداریم بلکه نوک پیکان را که تیم است می بینیم و برای به موفقیت رساندن آن و رضایت هواداران هر کاری لازم باشد انجام می دهیم.»

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «از علی دایی گلایه دارم/ خواهرزاده ام جادوگر استخدام نکرده» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X